"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
HEAKORRAKUU: Tänavapesu algas juba 20. veebruarist (0)
14. aprill 2008

Tolmu vastu võitlemiseks alustas kommunaalamet Tallinna tänavate pesemist juba 20. veebruaril ja jätkab seda vastavalt ilmale ja vajadusele nii kevadel kui ka suvel.

Tolmu vastu võitlemiseks alustas kommunaalamet Tallinna tänavate pesemist juba 20. veebruaril ja jätkab seda vastavalt ilmale ja vajadusele nii kevadel kui ka suvel. Spetsiaalsed masinad kastavad tänavaid ja teevad neile ka survepesu.
Kommunaalamet on tellinud tolmusaaste päritolu ja koostise hindamiseks ka uuringu OÜ Keskkonnauuringute Keskuselt. Kommunaalameti hooldusosakonna juhataja Tarmo Sule kinnitusel ei ole tolm ainult Tallinna probleem. “Kevadine tolm on suureks probleemiks kõigis Põhjamaa linnades, mille vastu võideldakse samade meetoditega,” lisas ta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.