"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
MAAILMAST: Ida-Euroopa meelitab turiste (0)
14. aprill 2008

Taani üleriigilise turisminõukogu poolt avaldatud andmetel langes hotellikülastajate arv Kopenhaagenis 2007. aastal võrreldes eelmiste aastatega neli protsenti. Turismiekspertide sõnul on selle üheks põhjuseks konkurents, mida pakuvad odavamad Ida-Euroopa riigid, nende seas ka Eesti. Teised näevad aga süüd vales turunduses.
Hiina turistide arv on langenud 95% ja Ameerika ning Euroopa turistide arv 7%. Samal ajal on aga kasvanud oma kodumaal puhkust veetvate taanlaste arv.
Järgmise nelja aasta jooksul investeeritakse Kopenhaageni turismi edendamiseks 54 miljonit Taani krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.