"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Heakorrakuu kestab 20. aprillist kuni 18. maini (0)
21. aprill 2008

Tallinna tänavuse heakorrakuu tavapärastel kevadistel koristustöödel pööratakse olulist rõhku illegaalsete prügimägede likvideerimisele ja tehakse aktiivset koostööd “Teeme ära” projekti meeskonnaga.
Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul keskendutakse 20. aprillist kuni 18. maini kestva kevadise heakorrakuu esimesel poolel, kuni 5. maini, koristustöödele ja “Teeme ära” projektis kaasalöömisele. “Kevadine heakorrakuu saab avalöögi 20. aprillil Sõstramäel, kui traktorite, laadurmasinate ja käsitsitöö brigaadidega tehakse puhtaks üks suurim illegaal­ne prügimägi Lasnamäe linnaosas,” ütles Boroditš.
Pirita linnaosa ja Lasnamäe teevad 25. aprillil ühised heakorratalgud Maarjamäe klindil ja 9. mail on koristustalgud Nehatu pargis.
Kristiine kevadtalgud on 24. aprillil Tedre tänaval ja 3. mail peetakse Kotka tänava staadionil kevadlaata, kus jagatakse ka keskkonnaalast informatsiooni.
1. mail toimub Nõmme ja Mustamäe traditsiooniline ühisüritus “Kodupaik turvaliseks”, 9. mail on heakorratalgud Lasnamäel.
25. aprillil korraldab Haabersti talgud Kakumäe rannas, samal päeval toimuvad Põhja-Tallinna talgud Stroomi rannas.
26. aprillil on Kesklinna LOV talgud Aegna saarel.
Tallinna Keskkonnaamet ja OÜ Kesto korraldavad tänavused ohtlike jäätmete kogumisreidid 26.–27. aprillil Haaberstis, Põhja-Tallinnas, Mustamäel ja Kristiines ning 3.–4. mail Nõmmel, Pirital, Lasnamäel ja Kesklinnas.
Reidi ajal saab tasuta ära anda kodumajapidamises tekkinud ohtlikud jäätmed.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.