"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Ühissõidukite peatustesse 331 prügikasti (0)
21. aprill 2008

Reedel alustati Tallinna linna ühissõidukite peatustesse prügikastide paigaldamise ettevalmistustöödega ja Tallinna päevaks, 15. maiks on linnas 331 uut prügikasti.
Esimese tööna valatakse prügikastide betoonalused ja alates esmaspäevast alustatakse prügikastide paigaldamisega Kakumäe piirkonnas. “Loodame, et uued prügikastid mõjutavad linlase korraarmastust positiivses suunas ning ühissõidukit oodates vabanevad nad oma prahist tsiviliseeritult,” ütles abilinnapea Deniss Boroditš. Uued prügikastid tulevad neisse Tallinna rohkem kui 800 ühissõiduki peatustesse, kus need seni puudusid. Tallinna Kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sule sõnul kujuneb prügikasti maksumuseks koos betoonaluse ja paigaldusega 4446 krooni. Prügikastid paigaldab riigihanke võitnud firma OYJ Lassila & Tikanoja.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.