"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Hooldusravikohtade järjekorrad kadumas (0)
28. aprill 2008

Ida-Tallinna Keskhaigla Järve hooldusravikliinikus avati möödunud nädalal uus 30kohaline osakond, mis lahendab hooldusravi voodikohtade senise puuduse Tallinnas ja Harjumaal. Hooldusravikliinikus on nüüd kokku 120 voodikohta.
Kliiniku kõik osakonnad on ajakohastatud, seal on elektritõstukiga voodid ning põetus- ja treeningvahendid. Personal on saanud eriväljaõppe ning haigetele tehakse nüüd ka geriaatrilist hindamist.
Lisaks arendab Ida-Tallinna Keskhaigla hooldusravikliinik koduõendust, mis muudab hooldusravi patsiendile ka pärast hooldusravihaiglat järjepidevaks.
Lääne-Tallinna Keskhaigla Nõmme hooldushaiglas taasavati mullu 50 hooldusravi kohta, millest poolte eest tasub linn tänavu kolm miljonit krooni.
Tallinna tervishoiu arengukava aastaks 2015 näeb ette 300 hooldusravi voodikoha loomist. Kogu Eestis on vajaka hetkel ligikaudu 3000 hooldusravi kohta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.