"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Koos Helsingiga Aasia turge vallutama (0)
28. aprill 2008

Tänavu alustab Tallinn koos Helsingiga aktiivset turundustegevust Aasias, mille vajalikkust tõestab ka hiljuti tehtud kahe linna avalike teenuste uuring.
Uuringust tuli välja, et turismi edendamisel tasuks teha Helsingiga senisest tõhusamat koostööd. Näiteks võiks Tallinn olla Helsingi partner nr 1 ühiste turismipakettide pakkumisel.
Koostöös Helsingi linna turismi- ja messibürooga on juba koostatud ühine turundusplaan Hiina, Jaapani, India ja Lõuna-Korea turgudel aastateks 2008–2010.
Esimene suurem ühisettevõtmine on osalemine Pekingi turismimessil ning Hiina turismifoorumil.
Messiks valmib esimene hiinakeelne brošüür, mis tutvustab Tallinna kui linnapuhkuse sihtkohta.
Lisaks Helsingi linnale on Tallinna partneriteks ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Turismiarenduskeskus ning Tallinna turismiettevõtjad, kes on oma esimesed sammud Aasia turgudel juba teinud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.