"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
REPLIIK: Ilma tellimata Pealinna alati ei saa! (0)
28. aprill 2008

Tänavu saavad linlased oma kodulinna lehte Pealinn esmakordselt kätte linna ühistranspordist: bussidest, trammidest ja trollidest. Samuti on võimalik endale ajaleht Pealinn täiesti tasuta koju tellida. Miks me seda pakume?
Esiteks – kuigi Pealinna tiraaž on kõigi Eesti ajalehtede hulgas üks suuremaid, ei ole ta siiski sedavõrd hiiglaslik, et lehte jaguks sajaprotsendiliselt igasse linna postkasti. Ilma tellimata võite te vahel olla juhuslikult õnnelike lehesaajate hulgas, aga lehte kindlalt iga kord koju soovides tuleb seda siiski tellida.
Põhjusi Pealinna tellimiseks on aga veelgi, nimetame neist kolm.
Esiteks – enim praktilist infot linna teenuste ja toetuste kohta. Kuskilt mujalt kui Pealinna lehest ei saanud inimesed niivõrd põhjalikke näpunäiteid selle kohta, kuidas täpselt taotleda maamaksuhüvitist. Samuti ei avaldanud ükski teine leht lugu sellest, kui sajad inimesed hakkasid maamaksuhüvitist kätte saama. Ei ole ma ka kuskilt mujal lehest lugenud seda, et kanaliseerimine edeneb tänavu linnas mitmekordses tempos jne.
Teiseks – meie lehes ei upu hädavajalik info ehk su kodulinna uudised küsitava väärtusega meelelahutuslike või sensatsioonimaiguliste lugude vahele.
Pealinn ei paku ajakirjanduslikus mõttes ebatervislikku ja vähese infosisaldusega “kiirtoitu”, vaid rahulikku lugemismõnu ehk põhjalikke lugusid linna inimestest ja elukeskkonnast.
Vähetähtis pole ka see, et Pealinnast saate te moonutamata kujul teada linna juhtkonna seisukohad ühes või teises küsimuses. Linnajuhtide selgitused ühe või teise otsuse kohta ei pruugi teile kui lugejale alati meeldida, kuid vähemalt saate täpselt teada, miks just sellised otsused sündisid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.