"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kavandamisel on esimene lillefestival (0)
05. mai 2008

Järgmise aasta suvel plaanitakse korraldada Tallinna lillefestival, mille tarvis moodustati ka komisjon, kes seda ette valmistama hakkab.
Komisjoni ülesandeks on rahvusvahelise Tallinna lillefestivali statuudi koostamine, festivali ettevalmistamine ja korraldamine.
“Esimene rahvusvaheline Tallinna lillefestival on plaanis korraldada 2009. aasta suvel kesklinna haljastutel,” ütles Tallinna abilinnapea Deniss Boroditš. “Tallinna lillefestivali läbiviimine võimaldab kaasata aiakunsti professionaalseid tegijaid erinevatest linnadest ja firmadest ning muuta see kaunis üritus traditsiooniliseks Tallinna suveürituseks.”
Festivali raames loodavad lillekompositsioonid annavad linnakodanikule võimaluse tutvuda selle aiakunsti kauneima osaga ja ühtlasi on võimalik propageerida avalike haljasalade hoidmist ja väärtustamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.