"Inimene peaks saama pühendada end lihtsalt oma elu elamisele. Linnaasutused peaksid olema heas mõttes justnagu nähtamatud – osutades linnakodanikule teenust nii, et nad ise meeldegi ei tule."

Tallinna linnasekretär Priit Lello
Saarelaager sai pool miljonit (0)
05. mai 2008

Noortele suunatud projektidele eraldati 624 900 krooni, suurima summa sai Munitsipaalpolitsei Ameti taotlus Aegna saare laagri korraldamiseks.
Kuritegevuse ennetamise komisjon eraldas 500 000 krooni Munitsipaalpolitsei Ameti taotlusele laagri korraldamiseks Aegna saarel Aegna Loodusmaja territooriumil. Projekt on suunatud noortele vanuses 9–14 eluaastat ning laagris õpetatakse noortele loodushoidu, looduses käitumist ning hakkamasaamist, andes ühtlasi noortele võimaluse tegelda huvitavate ja eakohaste harrastustega ja veeta aega tervislikus keskkonnas.
Toetus määrati veel MTÜ Bona Fide projektile “Mobiilne noorsootöö Mustamäel”, MTÜ Ohutusõpetuskeskuse projektidele “Mustamäe koguperepäev. Alati Teiega! – Kodupaik turvaliseks!” ning “Hea liikleja päev”.
35 000 krooni määrati MTÜ Bona Fide projektile, mille eesmärgiks on mobiilse noorsootöö, sh otsiva tänavatöö III etapi korraldamine Mustamäel; 83 000 krooni suuruse toetuse sai MTÜ Ohutusõpetuskeskuse projekt “Alati Teiega! – Kodupaik turvaliseks!” ning liiklusohutuskampaania “Hea liikleja päev”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.