"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Küsimus suurele ringil: Mida arvate Tallinna uuest elamuprogrammist, mis näeb ette ka noortele peredele üürikorteri andmist? (0)
12. mai 2008

Lilian (20), ema ja õpilane
Minu arvates võiks küll noortele peredele korteri anda, mille hind oleks odavam võrreldes turuhindadega. Paljud ju ei jõua endale korterit üürida. Võimalusel üüriks ka ise linnalt korteri. Eriti hea, kui üksikemad saaksid linnalt üürikorteri.

Milla (80), pensionär

Noortele peredele on loomulikult vaja. Mingid soodustused võiksid ikka olla. Eriti siis, kui pisipere hakkab tekkima.
Kuidas siis muidu Eesti elanikkond kasvama hakkab, kui me noori ei toeta.

Andres (38), firmajuht
Raske küsimus, sest mul pole seda probleemi. Mul on küll korter olemas.
Kui soodsamalt saab, siis võibolla, miks mitte. Kui inimene on ülikoolist tulnud, siis jah võib selline võimalus hea olla.

Helve (58), iseendale tööandja (FIE)
Väga tore, kindlasti on noortele vaja. Paljudel pensionäridel näiteks on juba olemas korterid või muu eluase.
Just noori peaks aitama, sest neil ei ole suuri võimalusi korteri soetamiseks.

Marjaana (32), lastega kodus

Väga tore. Meil on olemas, kuid kes ei tahaks?! Ma arvan, et noored kindlasti tahaksid. Meie tuttavad noored saavad kõik hakkama.
Kui valida, kas anda pensionäridele või noortele, siis ma isegi valiksin pensionärid.

Andres (29), müügimees

Me kolime homme Tallinnast ära. Meil oli oma korter, kuid müüsime maha ja ehitame Pärnusse maja. Võibolla, kui oleks varem soodsalt korteri saanud, siis oleks jäänud. Noor pere tihti ei jaksa endale korterit üürida. Ka pensionäridele võiks anda, aga pensionärid pidid ju kõige rikkamad olema.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.