"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Linnakassasse on laekunud 2,44 miljardit krooni (0)
12. mai 2008

Aasta esimese nelja kuuga laekus linnakassasse 2,44 miljardit krooni, mis moodustab 34,5% aastaks kavandatud rahavoost.
Maksutulu on laekunud 1,56 miljardit krooni ehk 34,7% aastaks kavandatust. Sellest 1,37 miljardit krooni moodustab üksikisiku tulumaks, 139,3 miljonit krooni maamaks ning 51,9 miljonit krooni kohalikud maksud. Võrreldes eelmise aasta nelja kuuga laekus tänavu maksutulu 311 miljonit krooni ehk 25% rohkem.
Aprilli lõpu seisuga oli linnal rahalisi vahendeid summas 648,8 miljonit krooni.
Linna asutuste majandustegevusest laekus nelja kuuga 302 miljonit krooni, millest suurema osa ehk 108,1 miljonit krooni moodustab ühistranspordi piletitulu.
Muid tulusid on linnale kokku laekunud 18,1 miljonit krooni, sh trahvidest 7,6 miljonit ja saastetasust 3,5 miljonit krooni.
Linna vabade rahaliste vahendite paigutamisest teeniti 11,5 miljonit krooni finantstulu, mis moodustab 50,2% aastaks planeeritust.
Riigieelarvest laekus toetustena linnakassasse 507 miljonit krooni, võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 117,6 miljonit krooni rohkem.
Tehingutest linna varadega laekus aasta esimese nelja kuuga linnakassasse 47,6 miljonit krooni, millest suurima osa moodustab laekumine AS Tallinna Soojus aktsiakapitali vähendamisest summas 28 miljonit krooni.
Tulenevalt linna heast rahaseisust ei ole arvelduskrediiti nelja kuu jooksul kasutatud. Linnaeelarves ette nähtud eelarvelaen kogusummas 500 miljonit krooni on kavas võtta aasta teises pooles.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.