"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
MuPo sai uued tööautod (0)
12. mai 2008

Tallinna munitsipaalpolitsei viis uhiuut tööautot teevad linnapolitsei töö kiiremaks ja tõhusamaks
Linnapolitsei esitles neljapäeval nelja Kia Ceedi ja ühte Mazda 6, mille abil hakkavad ametnikud nii patrullima kui ka tegema juurdlus- ja uurimistöid.
“Need viis uut patrullautot, mis hakkavad teenindama erinevaid linnaosasid, aitavad linnakordnike töö veelgi tõhusamaks muuta,” ütles abilinnapea Taavi Aas.
Patrullautod on tema sõnul varustatud mitmesuguste sidepidamisvahenditega, ka internetiga.
Linnapolitsei juht Kaimo Järvik kiitis autodes levivat 3G sidevõrku. “Nüüd on ametnikul juba autost ligipääs vajalikele registritele. Seni pidi ta näiteks kinnistuomaniku teada saamiseks peamajja sõitma, nüüd aga muutub menetlus kiiremaks.”
Siiani oli linnapolitsei käsutuses neli autot ja tugipunktidel olid vajalikeks sõitudeks määratud autopäevad. “Näiteks teisipäeval ja kolmapäeval said autot kasutada ühed, neljapäeval ja reedel teised tugipunktid,” rääkis Järvik.
Munitsipaalpolitseinik töötab tema sõnul nüüd ka linnavalitsuse infosaalis, et kodanikel oleks kergem oma muredega linnapolitsei poole pöörduda. “Kui linnaelanikul on infosaali asja, võib ta sinna kohe jätta ka oma munitsipaalpolitseiga seotud mured, ta ei pea sellepärast tugipunkti minema,” seletas Järvik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.