"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
REPLIIK (0)
12. mai 2008

Tallinna Linnavolikogu liige Liisa Pakosta tegi meedia vahendusel ettepaneku parkimiskohtade vähendamiseks pealinnas ja kaubasadamale sobilikuma asukoha leidmiseks

Tallinna Linnavolikogu liige Liisa Pakosta tegi meedia vahendusel ettepaneku parkimiskohtade vähendamiseks pealinnas ja kaubasadamale sobilikuma asukoha leidmiseks. Liisa Pakostal võib olla häid ideid linna parkimisprobleemide lahendamisel, kuid mis puutub kaubasadamasse, siis ei ole see munitsipaalomandis.
Linnal ei ole midagi selle vastu, et kaubasadam linnast välja viia. Helsingil võttis oma kaubasadama väljaviimiseks umbes 20 aastat, kuid neil oli seda ka märkimisväärselt kergem teha, kuna sadam kuulus linnale, erinevalt Tallinnast, kus sadam on riigi omandis. Samas ei ole kaubasadama asukoht määrava tähtsusega linna vabastamisel raskeveokitest. Ka parkimiskohtade vähendamine kesklinnas ei haaku ei raskeveokite ega ka sadama teemaga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.