"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
REPLIIK (0)
12. mai 2008

Tallinna Linnavolikogu liige Liisa Pakosta tegi meedia vahendusel ettepaneku parkimiskohtade vähendamiseks pealinnas ja kaubasadamale sobilikuma asukoha leidmiseks

Tallinna Linnavolikogu liige Liisa Pakosta tegi meedia vahendusel ettepaneku parkimiskohtade vähendamiseks pealinnas ja kaubasadamale sobilikuma asukoha leidmiseks. Liisa Pakostal võib olla häid ideid linna parkimisprobleemide lahendamisel, kuid mis puutub kaubasadamasse, siis ei ole see munitsipaalomandis.
Linnal ei ole midagi selle vastu, et kaubasadam linnast välja viia. Helsingil võttis oma kaubasadama väljaviimiseks umbes 20 aastat, kuid neil oli seda ka märkimisväärselt kergem teha, kuna sadam kuulus linnale, erinevalt Tallinnast, kus sadam on riigi omandis. Samas ei ole kaubasadama asukoht määrava tähtsusega linna vabastamisel raskeveokitest. Ka parkimiskohtade vähendamine kesklinnas ei haaku ei raskeveokite ega ka sadama teemaga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.