"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
­Heliplaatide tasu­ta ­laenutus ! (0)
19. mai 2008

Alates 15. maist on Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonnast võimalik heliplaate koju laenata.
Korraga võib koju laenata kuni 10 heliplaati ning tähtaeg on 1 nädal ilma pikendamisvõimaluseta. Teenus on tasuta.
Keskraamatukogu heliplaatide kollektsioon sisaldab väga eripalgelist muusikat: pop- ja rockmuusika eri stiilid, etno- ja maailmamuusika, jazz- ja filmimuusika, klassikalise muusika tähtsamad teosed läbi ajaloo, aga ka loodushääled, lastemuusika ja jutuplaadid.
Heliplaatide kojulaenutus saab võimalikuks tänu Autoriõiguse seaduse muudatusele, mille kohaselt on raamatukogudel võimalus pakkuda helisalvestiste kojulaenutamise teenust ilma õiguste omajatelt luba küsimata ning pärast 4 kuu möödumist plaadi müügivõrku jõudmisest.
Seni on valdav osa heliplaate olnud kasutatavad ainult raamatukogus kohapeal. Nüüdsest jäävad kohal kasutamiseks ainult värskelt väljaantud (kuni 4 kuud) plaadid.
Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakond asub keskraamatukogu (Estonia pst 8) I korrusel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.