"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Lapsed saavad helistada hädaabiliinile (0)
19. mai 2008

MTÜ Eesti Vaimse Tervise Ühingu programmi “Lapsemure” raames saavad lapsed ja noored helistada tasuta hädaabi- ja usaldusliinile, kui neil on rasketel hetkedel vaja nõu ja toetust.
Usaldustelefonile võib helistada numbril 655 6088 tööpäeviti kella 10–18. Ka saab ühendust võtta e-posti teel aadressil lapsemure@hot.ee või Skype’i teel kasutajanimega “lapsemure”.
“Lapsemure” programmi koordinaator Svetlana Varjun ütles, et lapsed saavad professionaalsetelt psühholoogidelt ning oma eakaaslastelt abi ja nõu seoses erinevate probleemidega, nagu näiteks probleemid koolis, konfliktid vanemate ja sõpradega, lähedase inimese surm, seksuaalelu, tervis jpm.
“Lapsed ei tohiks oma murega üksi jääda,” ütles Varjun. “Kui mingil hetkel ei saa nad abi täiskasvanute käest, siis võivad nad alati meile helistada või kirjutada.”
Lähemat infot “Lapsemure” programmi ja töötajate kohta saab internetiaadressilt www.lapsemure.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.