"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
LUGEJA KIRJUTAB: Ehk aitaksid keelusildid? (0)
19. mai 2008

Mul on mõned mõtted seoses praegu aktuaalse looduse prügist puhastamise teemaga.

Mul on mõned mõtted seoses praegu aktuaalse looduse prügist puhastamise teemaga.
Elan Veskimöldres kortermajas, meil on urnid olemas ja prügi sorteerimisega muret pole. Samas paljud Turbasambla ja Pajude pst eramute omanikud viivad oma kevadised aiajäätmed käruga lähedal asuvasse männimetsa, kus on teerajad jalutajatele ning jalgratturitele.
Olmeprügi vedeleb võrreldes möödunud aastaga metsa all küll vähem, aga kas võib sealsed kraavid täita lehtede ja okstega või on kraavide otstarve siiski millegi muu jaoks?
Mis veel hullem – prügikäru koduõuest eemaleviimiseks kasutatakse 8-10aastaseid lapsi. Mis küll võib toimuda väikese inimese peas, kui kooli ja isa-ema vaated prügi paigutamisel kardinaalselt erinevad?
Võibolla aitaksid metsaradadele paigutatud keelusildid, mingid reklaamlaused looduse kaitsmiseks? See on teema, millele tasuks laiemalt mõelda ja oodata ettepanekuid. Muidu jäämegi igakevadisteks prügikoristajateks, sest paljud viivad aprilli viimastel päevadel oma prahi loodusesse teadmisel, et kohe-kohe see koristatakse.

Ellu Paalast
endine õpetaja ja pensionär
Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.