"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
NÄDALA OKAS-ROSIN-RÄHKEL (0)
19. mai 2008

NÄDALA OKAS:
ALLAKÄIGUTREPP?

Eesti majanduskasv ehk SKP kasv on kukkunud juba 0,4% tasemele ja võib muutuda koguni negatiivseks. Sadamate liidu juhi sõnul tahavad suurettevõtjad Ansipi tagasiastumist.

NÄDALA ROSIN:
TUGI NOVAATORITELE

Riik kavatseb toetada ambitsioonikate ettevõtete arengut 1,4 miljardi krooniga.Toetus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad välja arendada uusi tooteid, teenuseid, tehnoloogiaid jne.

NÄDALA PÄHEKEL:
AUTOMAKS TULEKUL?

Rahandusminister Ivari Padari meelest ei piisa riigil kokkuhoiuks lihtsalt kulude kärpimisest, vaid tuleb kehtestada ka uusi makse, näiteks luksusautode maks või ökoloogiliselt raiskava tegevuse maksustamine. Eelarve on liigses sõltuvuses kaudsetest maksudest, mis panevad eelarvetulud ülisuurde sõltuvusse tarbimise muutumisest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.