"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Pargivahid alustasid tööd (0)
19. mai 2008

Tallinna päeval, 15. mail alustasid pargivahid igapäevast patrullimist Tammsaare pargis, Kopli pargis, Männi pargis, Tallinna Botaanikaaias, Metsakalmistul, Siselinna kalmistul ja Liiva kalmistul.
Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul tagavad pargivahid linnakodanikele turvatunde ja hoiavad ära võimalikke rüüstamisi kalmistutel. “Riigihanke tingimuste kohaselt on kõikidel pargivahtidel turvatöötaja koolitus ja nad on võimelised suhtlema vähemalt ühes võõrkeeles,” ütles Boroditš.
Valvatavatel objektidel, välja arvatud Paljassaare poolsaarel, on valverežiim tagatud kõigil kalendripäevadel alates 15. maist kuni 30. septembrini.
Valveteenust parkides ja kalmistutel korraldab P. Dussmann Eesti OÜ. Lepingu maksumuseks on 1 489 632 krooni.
Paljassaare poolsaarel valvab alates 1. märtsist kuni 31. detsembrini 24 tundi ööpäevas OÜ K-Grupp Turvateenused. Lepingu maksumus on 1 369 215 krooni.
Pargivalvurid kannavad vormiriietust ning neoonvesti kirjaga “PARGIVAHT”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.