"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Prügikuhjade koristamisele täiendavalt 1,6 miljonit (0)
19. mai 2008

Linnavalitsus eraldas reservfondist Tallinna Keskkonnaametile 1,6 miljonit krooni üle-eestilise kodanikualgatuse “Teeme ära 2008” raames 3. mai koristustööde ja järelkoristustööde kulude katmiseks Tallinnas.
“Enne kevadise heakorrakuu algust 16. aprillil eraldas linnavalitsus koristuspäeva eeltöödeks kaks miljonit krooni, seega on Tallinna linna kulu prügikoristuspäevale kokku 3,6 miljonit krooni,” ütles abilinnapea Deniss Boroditš.
Tallinnas oli enne koristuspäeva kaardistatud üle 1500 tonni prügi, mille tegelik kogus osutus koristamisel oluliselt suuremaks.
Lisaks linnamaal ja reformimata riigimaal asuvate omavoliliste prügikuhjade likvideerimisele koristasid vabatahtlikud ka mitmeid riigimaa kinnistuid ja eraomanduses olevaid maatükke.
Koristustöödest võttis Tallinnas ametlikult osa üle 3600 inimese, kellele lisandusid registreerimata vabatahtlikud.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.