"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
“Hoovid korda” sai juurde seitse miljonit krooni (0)
26. mai 2008

Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul saab Tallinna lisaeelarvest eraldatud seitsme miljoni krooni eest toetust maksta veel vähemalt 45 korteriühistule.
Käesoleval aastal esitati projekti “Hoovid korda” raames kokku 261 toetuse taotlust summas 33,85 miljonit krooni. Põhieelarves eraldatud 12,5 miljoni krooni ulatuses sai rahuldada 73 korteriühistu taotlused.
“Kui arvestada, et keskmine toetuse taotlus jääb vahemikku 150 000–
200 000 krooni, saame tänavu põhieelarvest ja lisaeelarvest kokku rahuldada ca 70% esitatud taotlustest,” märkis Boroditš.
Linnaositi taotlevad korteriühistud tema sõnul toetust erinevatele töödele. Suurte korterelamutega linnaosades on enamsoovitud töödeks majaesiste teede ja kõnniteede remont ning parkimisalade rajamine. Palju soovitakse ka prügimaju ehitada.
Samuti tahetakse korrastada teid, parandada haljastust ning paigaldada piirdeid.
2006. aastal toetas linn 98 ning 2007. aastal 120 korteriühistu hoovide korrastamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.