"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
MEEDIAPEEGEL: (0)
26. mai 2008

MÜÜGIIDEE KUI ÄRASTAMINE? - PÜKSIRIHMA PINGUTAMISEST - RAVIMITE HINDADEST

MÜÜGIIDEE KUI ÄRASTAMINE?
“Kinnisvaramulli kõrghetkil polnud riigil riigivaramüügiga kuhugi kiiret, ent turu kokku kukkudes tahavad poliitikud võileivahinnaga müüki paisata rohkelt kinnisvara. Sellest loodetakse saada kõigest mõnisada miljonit. /–/ Ja eriti ettevaatlikuks teeb, kui müügimõtet korrutab meie parteide seast majandusliku mõtte avangard – Reformierakond. Ent milleks müüa, kui müügist raha ei saa? Ei tahaks uskuda, et äriplaaniks ongi teha odav väljamüük tuttavatele, äripartneritele või varifirmade kattevarjus ka iseendale.”

SL Õhtuleht, 20. mai

 

* * *

PÜKSIRIHMA PINGUTAMISEST
“Esiteks – kas nälgimine kõlab kui kõige efektiivsem kriisist ülesaamise moodus ja teiseks – kas tasub nii väga rõõmustada selle üle, et inimesed on hakanud viimastel kuudel rohkem säästma?”

Valdo Randpere, Postimees, 23. mai

* * *
RAVIMITE HINDADEST

“Eesti farmaatsiasüsteemiga hirmutatakse mujal maailmas väikseid lapsi ja mitme riigi valitsusi,” ütleb Eesti apteekrite liidu peaproviisor Kai Sarv. Probleemidena loetleb ta tööjõu¬kriisi, töötajate pädevust, apteekide koondumist linnadesse ning maa-apteekide kadumist. Neile lisandub rohupoodide kettidesse koondumise puhul mure konkurentsivabaduse pärast, sest ketiapteegid annavad eelise ühele hulgimüüjale. See võib teatavasti tõsta ravimite hindu.

Ärileht, 19. mai

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.