"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Õlle­summerile seati karmimad mängu­reeglid (0)
26. mai 2008

Tallinn andis Õllesummeri korraldajatele nõusoleku pidada festivali Tallinna Lauluväljakul 2.–5. juulini kella 15–01.00, kuid esitatavad nõudmised on seekord karmimad.
Näiteks kohustab linn korraldajaid paigaldama iga müügikoha juurde infotahvlid, mis nõuavad alkoholi ostmisel isikut tõendava dokumendi esitamist.
Samuti peavad korraldajad suurendama üritust turvavate inimeste arvu ning koostöös politseiga instrueerima müüjaid alkoholiseaduse täitmisest.
Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on linna huvides, et üritus mööduks sujuvalt ja ilma vahejuhtumiteta. “Karmistatud reeglid on kõigi huvides,” lisas Mutli.
Ühtlasi karmistati varasemate aastatega võrreldes nõudeid inventarile, turvalisuse tagamisele ja parkimise korraldamisele.
OÜ Meediaekspress esitas Tallinna Linnakantseleile Õllesummeri korraldamiseks avaliku ürituse loa taotluse 10. aprillil, soovides meelelahutusüritust jätkata ka pärast kella 23.00 algavat öörahu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.