"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
7 küsimust (0)
02. juuni 2008

Leelo Tungal, lastekirjanik ja luuletaja

Leelo Tungal, lastekirjanik ja luuletaja

1. Mis teeb elu mõnusaks?

Hea muusika, võimalus metsas jalutada ja lapsed – nii omad kui võõrad. Kindlasti hea seltskond, kuigi seda saab nautida viimasel ajal vähe, sest kõigil on kogu aeg kiire.

2. Milline on hea paik ja viis lõõgastumiseks?

Haapsalu tervisekeskuse Laine tervisepakett on hea puhkamiseks. Keskuses on sellised Läänemaale iseloomulikud sõbralikud inimesed, kes alati aitavad, aga ei tüüta. Vahel, kui tekib tahtmine inimestest puhata, saab seal omaette olla. Kodus on tavaliselt niipalju tööd kaasas, ja sealt saavad kõik mind tahtmise korral kätte.

3. Mis tuju ära rikub?

Inimeste hoolimatus, kellelegi meelega haiget tegemine ja hinge harimatus, mida võib ka labasuseks nimetada. Enda puhul minu suutmatus “ei” öelda. Olen seetõttu pidevalt ajahädas ja mul pole enese jaoks piisavalt aega.

4. Milline eluala või amet on teile veel hingelähedane?

Koerte taltsutamine. Ilmselt oleksin hea koerte õpetaja, sest mul on lapsest peale koerad olnud. Omamoodi on see unistus ka täitunud, sest mu praegune koer on väga domineeriva iseloomuga.

5. Milline on Tallinn isiksusena?

Natuke närviline, aga heasüdamlik inimene, kes ei tea tihti, mida ta tahab. Kuigi Tallinn on tegelikult päris vana, peaksin teda inimesena nooremapoolseks.

6. Millise ilmega on tallinlased tänavapildis?

Natuke liiga rutakad, aga tegelikult on nii igal pool. Mis teha, eestlane tahab kõike alati ise teha ja on enda tegemiste suhtes nõudlik.

7. Millest võiks Tallinnas luuletuse teha?

Võimalusi on palju ja eks neid ole kirjutatud ka. Ülemiste vanakesest tasuks küll ühe lõbusa luuletuse kirjutada. Kindlasti vanalinnast, aga ka Kadriorust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.