"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Korteriühistute II suveülikool (0)
02. juuni 2008

1. ja 2. augustil ootab Eesti Korteriühistute Liit kõiki õpihimulisi korteriühistute juhte ning teisi huvilisi Jänedale suveülikooli.

Suveülikool pakub osalejatele kaks päeva aktiivset õppetööd, töiseid ja sõbralikke kontakte, põnevaid arutelusid olulistel teemadel ning mõnusat suvist ajaviidet looduskaunis kohas. Suveülikooli kursus jaguneb loenguteks, töötubadeks ja temaatilisteks aruteludeks. Põhiteemadena on õppekavas:
• juriidika päevaküsimused – enim küsimusi tekitavad õigusaktid ja regulatsioonid korteriühistu juhtimisel;
• ohutus korterelamus – loeng ja arutelu energiatõhususest, ehitise ohutusest ning renoveerimisega seotud probleemidest ja sõlmküsimustest;
• asjaajamine korteriühistus – selgitatakse ja pakutakse erinevaid lahendusi probleemidele seoses asjaajamise, dokumentatsiooni ja arhiveerimisega;
• konfliktid korteriühistus – arutatakse erinevaid võimalusi inimestevaheliste konfliktide lahendamiseks korteriühistus.
Registreerimine ja lisainformatsioon Eesti Korteriühistute Liidust telefonil 627 5743, 627 5740 või  e-posti teel: koolitus@ekyl.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.