"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Helsingi ja Tallinn võitlevad koos alkoholismi vastu (0)
09. juuni 2008

Tallinn ja Helsingi hakkavad tegema koostööd alkoholi, uimastite ja HIV/AIDSi leviku vastaseks ennetustööks aastatel 2008–2009.
Viimaste aastate statistilised näitajad viitavad alkoholi tarbimise kasvule laste ja noorte seas ning sugulisel teel HIV/AIDSi nakatumise ja haigestumise tõusule nii Eestis kui Soomes.
“Koostöömemorandumi kohaselt püüame koos Helsingiga aktiivselt rakendada meetmeid, mille abil on võimalik piirata alkoholi kättesaadavust noortele,” ütles abilinnapea Merike Martinson. “HIV-vastase ennetustöö esmaste sihtrühmadena näeme seksuaalsete kontaktide kaudu nakkusohtu sattuvaid turiste ja süstivaid narkosõltlasi,” lisas ta.
Samuti hakkavad linnad tegema alkoholi ja uimastite kasutamise vastast ennetustööd koolitervishoius ning korraldama koolitusi ja praktikavahetust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.