"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Kodaniku-TV võib saada reaalsuseks (0)
09. juuni 2008

Möödunud nädalal toimus Tallinnas nii Soome kui ka Eesti m- ja e-teenuste pakkujate, linnajuhtide ja ülikoolide esindajate ümarlaud, mille eesmärgiks oli leida konkreetseid lahendusi Tallinna kodanikutelevisiooni loomiseks.
“Helsingil on juba olemas oma kodanikutelevisioon ehk Stadi TV, nagu ka Amsterdamis, kus see kannab Salto TV nime,” ütles abilinnapea Jaanus Mutli. “Neilt saaksime Tallinna TV loomisel eeskuju võtta,” lisas Mutli.
Kui linn tuli esimest korda välja Tallinna TV loomise plaaniga, pidasid Mutli sõnul paljud seda pelgalt linnavalitsuse uitmõtteks. “Tegelikkus osutus aga hoopis teistsuguseks, sest linna- või siis kodanikutelevisioonid on maailmas levinud nähtuseks,” märkis Mutli.
Pealinnas leiab tema kinnitusel aset märkimisväärselt rohkem, kui olemasolevad telejaamad kajastada suudavad või soovivad. Samas võimaldaks kodanikutelevisioon mittetulundusühingutel ja teistel organisatsioonidel oma saateid teha ja Tallinn saaks neid sealjuures toetada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.