"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linn tänas oma koole ja õpetajaid (0)
09. juuni 2008

Õppeaasta pidulikul lõpuüritusel Lillepaviljonis tunnustasid linnajuhid parimaid õpetajaid ja andsid haridusasutustele üle kvaliteediauhinnad.
Linnapea Edgar Savisaar märkis oma tänukõnes, et just õpetajad panevad aluse meie tulevikule, et meie lastest kasvaksid tublid ja edukad kodanikud. “Tallinn tänab teid, koolmeistrid, meie tuleviku kasvatamise ja õpetamise eest,” ütles Savisaar.
Hea õpetaja tiitli pälvisid Irina Žikina ja Natalja Mahhova (Mustamäe Reaalgümnaasium), Ede-Maie Meriloo ja Veera Safanova (Rukilille lasteaed), Liivia Kivit (Tallinna Ühisgümnaasium) ja Elvi Vaarmann (Õismäe Vene Lütseum).
Hästi juhitud kooli tiitli pälvis tänavu Kanutiaia Noortemaja ja hästi juhitud lasteaiaks sai Pääsusilma lasteaed.
Hea õpikeskkonnaga õppeasutuseks tunnistati lasteaed Kikas ning hea huvitegevusega kooli tiitli pälvis Jakob Westholmi Gümnaasium.
Parima tervist edendava kooli tiitli pälvisid Väike-Õismäe Gümnaasium, Ristiku Põhikool ja Tallinna 37. Keskkool. Parimateks tervist edendavateks lasteaedadeks said Pääsusilma, Sipsiku ja Lindakivi lasteaed.
Lapsesõbraliku lasteaia tiitli pälvisid Lepatriinu, Komeedi, Vesiroosi ja Suitsupääsupesa lasteaed.
Tunnustuse “Parim lõimumisprojekt” pälvisid koolidest Saksa Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Õismäe Humanitaargümnaasium, Pelguranna Gümnaasium, Tallinna Tehnikagümnaasium ja Mustamäe Reaalgümnaasium; koolieelsetest lasteasutustest Vindi lasteaed, Kiikhobu lasteaed, Mustamäe 1. lasteaed-algkool ning Nõmmekannikese ja Naeratuse lasteaed.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.