"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Valestiparkijad said 1,3 miljonit krooni trahvi (0)
09. juuni 2008

Selle aasta viie esimese kuuga said valesti parkinud sõidukite juhid trahvi 1,3 miljonit krooni ja teisaldati ühtekokku 4735 sõidukit.
Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul ei ole pealinna parkimiskultuur paremuse poole liikunud. Linn on kontrolli parkimishuligaanide üle pidevalt tõhustanud ja seetõttu on ka avastatud rikkumiste arv suurenenud.
“Kindlasti tuleb senist karmikäelist poliitikat parkimiskorra rikkujate suhtes jätkata, sest ükskord peavad sõidukijuhid ka mõistma hakkama, et liiklusmärgid ei ole linna niisama ilu pärast üles pandud,” rääkis Mutli.
Tema sõnul põhjustavad tõsist peavalu jalakäijate alale parkivad sõidukid, kelle suhtes ei ole täna kehtiva seaduse kohaselt võimalik viivistasu rakendada.
Eelmise aasta esimese viie kuuga teisaldati linnas 2763 sõidukit, tänavu samal perioodil aga juba 5262 sõidukit.
Kui mullu määrati esimese viie kuu jooksul trahve ligi 740 000 krooni eest, siis tänavu oli summaks juba 1,3 miljonit.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.