"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Elektrirongiga käis matkamas tuhat last (0)
16. juuni 2008

Elektriraudtee ASi korraldatud üritus “Koolimatkad” on selleks aastaks lõpule jõudnud ning rongiga käis matkamas üle tuhande Harjumaa lapse 16 koolist.

Lisaks koolimatkadele korraldab Elektriraudtee AS juuli lõpus neljandat korda ka kogupereürituse “Elektrirongiga matkama”. Sel aastal on kavas neli matka, mis toimuvad pühapäeviti alates 27. juulist kuni 17. augustini.
Matkadel külastatakse Põllküla kanti, käiakse Aegviidus, Klooga rannas ja ka Pakri neemel.
Koolimatkadel käisid lisaks õpilastele loodust nautimas ka Tallinna erivajadustega lapsed ning tervist edendavate lasteaedade lapsed. Koolimatkade eesmärk on pakkuda väikestele reisijatele meeldejäävat rongisõitu ja ühtlasi tutvustada kodukandi kaunist loodust.
Populaarsemateks sihtpunktideks oli tänavu ajalooline Riisipere ümbrus, Paldiski ja Pakri poolsaar, Klooga rand ning Aegviidu matkarajad.
Terviserongi aitasid rööbastele Tallinna Haridusamet, Eesti Toiduravi Konsultantide Ühing ning Tervise Arengu Instituut.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.