"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Perede elamuehitus­programm sai volikogu heakskiidu (0)
16. juuni 2008

Linnavolikogu kiitis neljapäeval heaks Tallinna uue elamuehitusprogrammi, mis võimaldab noorperedel ja linnale vajalikel spetsialistidel üürida eluaset turuhinnast soodsamalt.
Tegemist on teise elamuehitusprogrammiga Tallinnas, mille mahuks on arvestatud tuhat eluaset kuue aasta jooksul. Kui 2002. aastal sai alguse ehitusprogramm “5000 eluaset Tallinnasse”, püüti selle abil lahendada sundüürnike eluasemeprobleem, rääkis volikogu esimees Toomas Vitsut. Püstitatud eesmärgi saavutamise järel on tema sõnul õige aeg käivitada uus programm.
Abilinnapea Eha Võrk ütles, et linnale vajalikud töötajad ja noored pered, kelle varaline seis ja sissetulek ei võimalda soetada või üürida eluaset turuhinnaga, saavad varsti võimaluse soodsalt ja turvaliselt oma elu korraldada.
Uus programm läheb linnale maksma üle 750 miljoni krooni, eluaseme keskmiseks suuruseks saab 50 m².

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.