"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Puuetega inimeste keskuses avati viburada (0)
16. juuni 2008

Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59) avati MTÜ Chrysler Club Estonia eestvõttel liikumispuuetega lastele viburada, lisaks kingiti lastele mobiilsed komplektid korvpallimänguks.

Tegevuskeskuses saavad puuetega inimeste ühingud organiseerida mitmesuguseid huvi-, kultuuri-, spordi- ja koolitustegevusi.
Tööpäevadel kella 10–18 on avatud avalik internetipunkt (tugiisik kohapeal), korraldatakse arvutikursusi nii edasijõudnutele kui ka algajatele, toimuvad line-tantsu tunnid, kundalini jooga tunnid ja idamaiste võitluskunstide treeningud.
Veel saab keskuses mängida bocciat, malet ja kabet, piljardit, koroonat, lauatennist, lugeda ajalehti, kasutada sauna jne.
Keskus puhkab 7. juulist kuni
3. augustini ja sel ajal tegevusi ei ole.
Eelmisel aastal külastas tegevuskeskust üle 20 000 inimese.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.