"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Uudne teater mere ääres (0)
16. juuni 2008

Merepäevade raames etendub 17.–19. juunini Haabersti rannapromenaadil Loone Otsa uus kultuurilooline fantaasia “Dannebrog, Pitka ja keisrid”. Tegemist on uudse keskkondliku teatrilahendusega, mille vältel publik jalutab mööda tulevast rannapromenaadi Kultuurikatla juurest Patarei vanglani ning samal ajal käib rannas näidendi tegevus. Kokku antakse üheksa etendust.
Mängivad Hilje Murel, Liina Tennosaar, Jüri Aarma, Indrek Taalmaa, Rein Pakk jt. Lavastaja on Ain Mäeots ja kunstnik Tiiu-Ann Pello.
Igal etendusel saadab ajarändureid kultuuriloolasest autor Loone Ots.
Etendused toimuvad 17. juunil kell 13, 18 ja 21; 18. juunil kell 14, 17 ja 21 ning 19. juunil kell 13, 18 ja 21.
Kogunemine on 10 minutit enne etenduse algust Kultuurikatla sisehoovis (Põhja pst 27a).
Piletid on saadaval Piletlevi müügikohtades üle Eesti ning vabade kohtade olemasolul tund enne etenduse algust Kultuurikatla sisehoovis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.