"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Jätkub Kadrioru pargi fotokonkurss linnakodanikele (0)
30. juuni 2008

Tallinna linna ja Kadrioru pargi koostöös jätkub fotokonkurss “Kadrioru park 290”, teise etapi teemaks on “Sünnipäevapidu”.
Võistlustööde esitamise aeg on 15.07–29.07 ja avalik hääletamine toimub 30.07–05.08.
Jäädvustatud fotosid saab üles laadida aadressil http://fotokonkurss.tallinn.ee/kadriorupark290/. Foto edastamisel tuleb märkida autori kontaktandmed ja foto pealkiri.
Fotokonkursile võib saata fotosid, mis on tehtud Kadrioru pargis käesoleva aasta kevad-suvisel perioodil. Oodatud on fotod nii pargi loodusest, lindudest, loomadest, fotograafi poolt pargis tabatud huvitavatest emotsioonidest kui ka mitmesugustest tegevustest. 
Konkursi võitja saab auhinnaks reisifirma kinketšeki väärtusega 6000 krooni.
Konkursi tulemused avalikustatakse konkursi kodulehel kahe nädala jooksul pärast avaliku hääletamise lõppemist. Parimatest töödest avatakse näitus.
Konkurss kestab 26. oktoobrini ning toimub kolmes etapis: esimene etapp kannab nime “Tule ja jää pidu”, teine etapp “Sünnipäevapidu” ning kolmas etapp “Valgus kõnnib Kadri­orus”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.