"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Kesklinnas töötab uus ­perearstikeskus (0)
30. juuni 2008

Ida-Tallinna Keskhaigla juures aadressil Ravi 18F avati juunis uus perearstikeskus, kus töötavad nelja keskuse perearstid.
“Perearstikeskus haigla hoones annab tunnistust haigla ja perearstide heast koostööst,” ütles abilinnapea Merike Martinson. “Hoone on väärtuslik ja asukoht suurepärane, usun, et rahule jäävad nii perearstid kui patsiendid,” ütles Martinson, kes on ühtlasi ka Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu liige.  
Ravi 18F paiknevas perearstikeskuses võtavad vastu nelja keskuse perearstid: Vitalong Perearstikeskus, OÜ Perearstipraksis Ülle Kaasik, Kivilinna Perearstikeskus ja perearst Ülle Jõema.
Vastrenoveeritud hoone paikneb ajaloolisel Priihospidali territooriumil ja on võetud ajaloo- ja kultuurimälestisena riikliku kaitse alla. Hoone arhitektuur ja säilinud detailid taastati algse ilmega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.