"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kõrghoonete teemaplaneeringu avalik väljapanek (0)
30. juuni 2008

Alates 1. juulist on võimalik linnavalitsuse teenindussaalis (Vabaduse väljak 7, I korrus) tutvuda teemaplaneeringuga “Kõrghoonete paiknemine Tallinnas”.
Teemaplaneeringu avalik väljapanek kestab kuni 31. augustini ning sellega saab tutvuda tööpäeviti teenindussaali lahtiolekuaegadel.
Planeeringuga määratakse kindlaks kõrghoonete paiknemise võimalikud asukohad ning alad, kuhu kõrghooneid kindlasti püstitada ei tohi. Samuti määratakse perspektiivsetele kõrghoonete piirkondadele üldised ehitustingimused.
Teemaplaneeringu “Kõrghoonete paiknemine Tallinnas” ja teemaplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamise materjalid on tutvumiseks väljas ka Tallinna kodulehel.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.