"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Linnapolitsei saab juurde 58 inspektorit (0)
30. juuni 2008

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti juurde luuakse 58 ametikohaga kontrolliosakond, mille koosseisus on osakonna juhataja, kaks peainspektorit, kuus vaneminspektorit ja 49 inspektorit.

“Munitsipaalpolitsei koosseisu muudatuse tingis eelkõige vajadus kontrollida ühissõidukites sõitjatel sõiduõigust tõendava dokumendi olemasolu,” ütles Munitsipaalpolitsei Ameti juhataja Kaimo Järvik.
Patrulliosakonna sisevalve sektorisse moodustatakse lisaks neli inspektori ametikohta seoses sisevalve kohustuste lisandumisega uuel objektil Linnakantselei Jaan Poska majas.
“Seoses ameti töö ümberkorraldamisega tehakse teenistujate koosseisus ka sisemisi muudatusi ning ameti sisekontrolli tagamiseks moodustatakse sisekontrolöri ametikoht,” ütles Järvik. “Pärast koosseisumuudatusi on Munitsipaalpolitsei Ameti koosseisus 145 ametikohta.”

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.