"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Lisaeelarve jagab lisaraha (0)
30. juuni 2008

Linnavolikogu suurendas oma otsusega linnaeelarve mahtu enam kui 63 miljoni krooni võrra, et anda raha kõrgharidusega pedagoogide 22protsendiliseks palgatõusuks, suurendada kolimistoetust ning sporditegevusele ja korteriühistutele antavaid toetusi. Samuti antakse kavandatust rohkem raha õuealade heakorrastamiseks, pensionäridele maamaksu tõusu hüvitamiseks ja eakate hoolekandeks. Ka on mootorikütuse hinna planeeritust suurem kasv põhjustanud vajaduse katta lisakulusid ühistranspordile.
Lisaeelarves on vahendid munitsipaalpolitseile ühistranspordi piletikontrolliks, vee- ja kanalisatsioonikuludeks ning teerajatiste puhastamiseks.
Pärast esimese lisaeelarve vastuvõtmist küünib linnaeelarve maht tänavu üle 7,78 miljardi krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.