"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
NÄDALA OKAS-ROSIN-RÄHKEL (0)
30. juuni 2008

NÄDALA OKAS:
Näitlejad tänavale?
Kultuuriministeeriumi käsk kulusid kärpida võib kaasa tuua teatritöötajate massilise koondamise või palgata puhkusele saatmise. Ainuüksi Rahvusooperis Estonia võib tööta jääda 58 inimest. Kas see on tõesti kärbe õigest otsast?

NÄDALA ROSIN:
Õiglus maa peale.
Liiklustrahvi hakatakse ehk peagi määrama inimeste sissetuleku järgi – nii on näiteks Soomes ja mujalgi. On selge, et jõukat ei motiveeri liiga väike trahv kuulekalt käituma – seega peab trahv sõltuma palga suurusest.

NÄDALA PÄHKEL:

Nalja pole kuskilL.
Reformierakondlane Silver Meikar tegi enda meelest ulmelise ja naljaka ettepaneku munitsipaalviinapoodide avamiseks – inspireerituna linnapea Edgar Savisaare majandus­programmist. USAs ja mujalgi on aga munitsipaalalkoholipoodide olemasolu täiesti tavaline, ulmest kaugel seisev fakt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.