"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
NÄDALA OKAS-ROSIN-RÄHKEL (0)
30. juuni 2008

NÄDALA OKAS:
Näitlejad tänavale?
Kultuuriministeeriumi käsk kulusid kärpida võib kaasa tuua teatritöötajate massilise koondamise või palgata puhkusele saatmise. Ainuüksi Rahvusooperis Estonia võib tööta jääda 58 inimest. Kas see on tõesti kärbe õigest otsast?

NÄDALA ROSIN:
Õiglus maa peale.
Liiklustrahvi hakatakse ehk peagi määrama inimeste sissetuleku järgi – nii on näiteks Soomes ja mujalgi. On selge, et jõukat ei motiveeri liiga väike trahv kuulekalt käituma – seega peab trahv sõltuma palga suurusest.

NÄDALA PÄHKEL:

Nalja pole kuskilL.
Reformierakondlane Silver Meikar tegi enda meelest ulmelise ja naljaka ettepaneku munitsipaalviinapoodide avamiseks – inspireerituna linnapea Edgar Savisaare majandus­programmist. USAs ja mujalgi on aga munitsipaalalkoholipoodide olemasolu täiesti tavaline, ulmest kaugel seisev fakt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.