"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Vabaduse väljak on ­autoliiklusele suletud (0)
30. juuni 2008

Vabaduse väljak ning Kaarli puiestee on autodele suletud kuni 13. augustini, ühissõidukite marsruuti ei muudeta ning jalakäijatele tagatakse läbipääs.
Autojuhtidel tuleb Vabaduse väljakust ümbersõiduks valida sobiv ümbersõidumarsruut. Paldiski maan­tee poolt tulijad saavad kesklinna sõita Balti jaama kaudu marsruudil Toompuiestee, Rannamäe tee ja Mere puiestee või Tõnismäe tänava ja Pärnu maantee kaudu.
Endla tänava viadukti alt läbi sõites saab keerata Tehnika tänavale ja sõita kesklinna vältides kuni Veerenni ringristmikuni. Avatud on ka tavapärane marsruut Suur-Ameerika tänava kaudu Pärnu maanteele või Liivalaia tänavale.
Endla tänavalt Rahvusraamatukoguni sõitjad saavad keerata paremale Tõnismäe tänavale ja sealt ümber haljasala üles Toompeale või siis vajadusel mööda Tõnismäe tänavat kuni Pärnu maanteeni.
Estonia puiestee poolt Vabaduse väljaku suunas sõitjatele lubatakse vasak- ja parempööre Pärnu maanteele.
Endiste tenniseväljakute alale rajatud tasulisse parklasse saab sõita tavapärasel marsruudil üle Vabaduse väljaku ühissõidukitega samas reas.
Vabaduse väljaku lähipiirkonna kõikidele tähtsamatele ristmikele pannakse liikluse reguleerijad ja fooride töörežiim seadistatakse ümber.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.