"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Vali parima haljastusega suvekohvik (0)
02. juuli 2008

Tallinna Keskkonnaamet ootab linnakodanikelt teateid huvitavate lahendustega ja hästi hooldatud haljastusega välikohvikute kohta linnas.

“Konkursiga soovime tunnustada ja tänada suvekohvikute omanikke, kes ei ole paljuks pidanud investeeringuid meie ühise linnaruumi kaunimaks muutmisel,” ütles abilinnapea Deniss Boroditš.
Konkursil osalevaid haljastuslahendusi hindab viieliikmeline žürii suve jooksul kolm korda. Kolm võitjat saavad vastavalt 30 000, 20 000 ja 10 000 krooni 2009. aasta haljastuslahenduse eskiisprojekti, taimmaterjali, haljastuse rajamise ja hoolduse jaoks.
Välikohvikuid saab konkursile esitada e-aadressil mai.lepp@tallinnlv.ee, postiaadressil Harju 13, 10130, Tallinn (märksõnaks panna “Suvekohvik”), telefonil 640 4528 või faksi teel 640 4583.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.