"Ei ole normaalne, kui kolm elutähtsat valdkonda ning lisaks kütus, gaas ja elekter võtavad eestlaste sissetulekutest 60 ja rohkem protsenti."

Sirje Potisepp, toiduainetööstuse liidu juhataja
Kadrioru fotokonkursile laekus 170 tööd (0)
18. august 2008

Fotokonkursi „Kadrioru park 290” teise etapi „Sünnipäevapidu” parimaks valiti Inna Fleišeri tehtud foto „Nagu unes”.
Kadrioru pargi muuseumis toimunud autasustamisel anti üle firma Nikon poolt välja pandud auhinnad ning ühtlasi avati parimatest fotodest näitus.
Fotosid saab vaadata kuni 31. augustini kella 10-17 Kadrioru pargi muuseumis. Konkursile saadetud fotosid on võimalik vaadata ka internetis Tallinna linna kodulehelt aadressil http://fotokonkurss.tallinn.ee/kadriorupark290/
Konkursi teise koha võitis Sergei Isajevi foto „Pilk minevikust” ning kolmanda koha Peep Looritsa foto „Vaade lossile”.
Avalikul hääletusel valiti parimaks Gennadi Legostaevi „Kadrioru park 290. Valgus”.
Tulekul on veel fotokonkursi kolmas etapp, mis kannab alapealkirja „Valgus kõnnib Kadriorus”. Võistlustöid saab esitada 22. septembrist kuni 5. oktoobrini käesoleval aastal. Avalik hääletamine toimub 6.-12. oktoobrini. Konkursile võib saata fotosid, mis on jäädvustatud Kadrioru pargis ajavahemikus august-oktoober 2008.
Oodatud on fotod nii pargi loodusest, lindudest, loomadest, fotograafi poolt pargis tabatud huvitavatest emotsioonidest kui ka erinevatest tegevustest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.