Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Näitusel saab näha Underi mälestuseks tehtud töid (0)
18. august 2008

Veel paar viimast päeva saab Rahvusraamatukogus näha kõiki Marie Underi mälestusmärgi ideekonkursile laekunud võistlustöid, kokku on neid 19.
Parimaks tunnistati töö märgusõnaga „Sinine terrass“, autorid Tiit Trummal ja Mati Karmin.
Teise preemia pälvis töö märgusõnaga “Mõte”, mille autor on Harry Klaar ning kolmanda koha sai töö “Luuleleht”, autorid Eleka Pajusaar ja Kaspar Kruuse.
Ostupreemia läks töödele “Vikerkaarel”, autor Peeter Leinbock ja „Kohtumine”, autorid Kirke Kangro ning Veronika Valk.
Konkursi žüriid juhtinud abilinnapea Taavi Aasa sõnul olid konkursile esitatud tööd tugevad ning valiku tegemine polnud lihtne. „Soovitan kasutada võimalust võistlustöödega tutvuda, sest kõik lahendused on ainukordsed ja üllatavad,” lisas Aas. Konkursitööde väljapanek jääb Rahvusraamatukogu ruumides avatuks 19. augustini. Mälestusmärk Marie Underile püstitatakse Rahvusraamatukogu ette.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.