"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Ettevõtluspäeva raames toimuvad konkursid (0)
25. august 2008

Ettevõtlusamet kuulutab välja ja kutsub ettevõtjaid osalema ettevõtluskonkurssidel, mis toimuvad traditsiooniliselt sügisel Tallinna Ettevõtluspäeva raames. Peateemaks on tänavu muutused.
Konkurssidel on kokku 6 põhikategooriat: Särav Startija, Inkubaatoriettevõte, Tallinna Noor Ettevõtja, Tallinna Turismitegu, Tallinna Vastutustundlik Ettevõtja, Arendusprojekt ning koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Ülikooliga antakse välja ka kaks eriauhinda kategoorias Rakenduslik Teadustöö.
Üks ettevõte võib kandideerida erinevates kategooriates. Kategoorias Rakenduslik Teadustöö 2008 esitavad kandidaate Tallinna Tehnikaülikool ja Tallinna Ülikool.
Konkurssidel osalemiseks on  võimalik täita ankeet, kas internetis või paberil. Lisainformatsiooni ettevõtluspäeva ja ettevõtluskonkursside kohta saab veebilehelt http://ettevotluspaev.tallinn.ee/.
Täidetud ankeedid tuleb saata 12. septembriks e-posti aadressile konkurss@tallinnlv.ee või viia ettevõtja infopunkti (Vabaduse väljak 7, infosaal).
Viiendat aastat toimuva Tallinna ettevõtluspäeva peaeesmärgiks on tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ja ettevõtlikku elustiili ning julgustada linlasi ettevõtlusega tegelema. Oodatud on nii tegutsevad kui ka potentsiaalsed ettevõtjad, tudengid ja õpilased.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.