"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Ilmus pealinna statistiline aastaraamat (0)
25. august 2008

Statistika aastaraamat “Tallinn Arvudes 2007” sisaldab andmeid pealinna rahvastiku, sotsiaalelu, majanduse ja keskkonna kohta.
Võrdluseks on ära toodud ka varasemate aastate ning Harjumaa ja Eesti vastavad näitajad.
Lisaks esitab kogumik ka võrreldavad andmed teiste Läänemere-äärsete riikide pealinnade kohta. Kogumik on paralleelselt eesti- ja inglisekeelne, lisaks on vene keeles välja toodud Tallinna üldandmed ja kogumiku teemade loetelu.
Trükis on mõeldud laiale kasutajaskonnale ning peaks pakkuma huvi nii riigi- ja omavalitsusametnikule, ettevõtjale, ajakirjanikule, teadustöötajale, õpetajale kui ka (üli)õpilasele.
Kogumiku materjaliga on võimalik tutvuda ka interneti vahendusel Tallinna kodulehel www.tallinn.ee alajaotuse “Statistika” all.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.