"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Koolide juures asuvad vööt­rajad saavad uue märgistuse (0)
25. august 2008

Tallinn eraldas koolide juures asuvate vöötradade täiendavaks märgistamiseks veerand miljonit krooni, et algaval õppeaastal tagada veelgi paremini laste ohutus.
Linnavalitsusel on saanud traditsiooniks võtta iga kooliaasta alguses suurema tähelepanu alla vöötrajad, mis asuvad koolide ja teiste lasteasutuste juures.
Lisaks vöötradade märgistamisele pannakse kooliaasta esimesel nädalal lasteasutuste juurde ka liikluse reguleerijad.
Vöötradu on sellel aastal märgistatud 4715 ruutmeetrit ligi 1,9 miljonit krooni eest. Koolide ja teiste lasteasutuste läheduses on veel enne kooliaasta algust vaja märgistada 2510 ruutmeetrit vöötradu, milleks kulub 250 000 krooni.
Aasta-aastalt on nii vöötradade märgistamisele eraldatavad summad kui ka märgistatud vöötradade ruutmeetrid üha suurenenud: kui möödunud aastal sai märgistatud 6180 ruutmeetrit vöötradu 2,08 miljonit krooni eest, siis sellel aastal märgistatakse 7225 ruutmeetrit. Kui eelmisel aastal jooniti 300 vöötrada, siis selle aasta seitsme kuuga jooniti juba 212 vöötrada.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.