"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn on nädalaks Euroopa kabepealinn (0)
25. august 2008

Linnapea Edgar Savisaar avas möödunud kolmapäeval Nordic Hotel Forumis nädal aega kestvad Euroopa kabemeistrivõistlused.
Avamisel ütles linnapea: „Mul on väga hea meel, et järgneva nädala jooksul on Tallinn tõeline Euroopa kabepealinn. Õigupoolest kuulub Tallinnale võõrandamatu au olla Euroopa kabe süda, sest just siin pandi 1998. aastal alus Euroopa Kabekonföderatsiooni loomisele.“
Tänaseks on Euroopa Kabekonföderatsioon aktiivselt tegutsenud juba 10 aastat.
Euroopa Kabekonföderatsiooni juhib alates novembrist 2007 Janek Mäggi. „Tunnustan kõrgelt tema tegevust, sest on ta ju teadaolevalt ainus eestlasest spordiala tippjuht kogu Euroopa tasandil,“ märkis Savisaar.
Meistrivõistlustel osaleb 69 meeskabetajat ning 49 naiskabetajat 15 riigist. Teiste seas võistlevad meistritiitli eest mullune meister Alexander Georgiev ning pronksmedalist Guntis Valneris.
Tallinnas on varasematel aastatel läbi viidud Euroopa noorte meistrivõistlused ja Euroopa klubide karikavõistlused. Euroopa meistrivõistlusi peetakse Eestis esimest korda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.