"Autojuhid kahjuks ei anna endale aru, mis võib juhtuda, kui nad sõidavad isegi 5 km tunnis lubatust kiiremini. Tagajärjeks võib olla raske kokkupõrge jalakäijaga, jalakäijale võib see lõppeda koguni surmaga."

Põhja prefektuuri patrullpolitseinik Vladimir Kägonen
Tasuline ­parkimine Pirital kaob (0)
25. august 2008

Pärast ringkäiku Pirital ning sealse parkimisolukorraga tutvumist möödunud nädalal jõudis Tallinna linnapea Edgar Savisaar järeldusele, et Pirita linnaosa vanemal Tiit Terikul oli tasulise parkimise vastu sõna võttes õigus ning probleemi parkimisega Pirital ei ole. Seega järgmisel suvel suure tõenäosusega Pirital tasulist parkimist ei korraldata.
„Eelkõige mõjub tasuline parkimine kõige enam just Pirita enda elanike heaolule,” ütles Tiit Terik.  „See, et inimesed oma aia taha auto parkimise eest peavad maksma, käib nende õiglustunde pihta, kuna nad seda aiatagust ning tihtipeale ka tänavaid nii sügisel puulehtedest kui talvel lumest peavad koristama,“ lisas ta.
Linnaosavanema sõnul on edaspidi juba linna kätes, kas jätkata tasulise parkimisega Pirital või mitte.
Linnavolikogu istungil möödunud nädalal tehti ettepanek tasulise parkimiskorra tühistamiseks Pirita linnaosas. Pirita linnaosa valitsus jagas tänavu oma elanikele välja üle 200 parkimiskaardi, mis võimaldas neil oma sõiduvahendit tasuta parkida.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.