"Tulevikku vaadates tuleks vähemalt kodutarbijad börsipõhisest süsteemist välja suunata. Ainult nii on võimalik kliimaeesmärke tulevikus täitma hakata."

Alar Konist, TalTechi energiatehnoloogia professor
Ümarlaud “Eesti noored Euroopa teadmistepõhises ühiskonnas” (0)
25. august 2008

Eesti Noorte Teadlaste Akadeemia (ENTA) kutsub noori osalema laupäeval, 6. septembril kell 11- 14 Eesti Teaduste Akadeemia saalis (Kohtu 6, Tallinn) toimuval ümarlaual, mille peateemaks on Eesti noorte roll teadmistepõhises ühiskonnas.
ENTA peab oluliseks pakkuda noortele võimalust tutvuda arvamusliidrite, teadlaste, ärimeeste, teadusajakirjanike ja poliitikute nägemusega Eesti teadmistepõhise ühiskonna ülesehitamisest ning toetudes saadud infole, võimaldada neil kujundada oma arvamus selles valdkonnas ja võtta kindel seisukoht. Ümarlaud on osa suurest üleeuroopalisest algatusest, mis toimub Prantsusmaa EL eesistumise egiidi all “Young People within the European Knowledge-Based Society”.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.