"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Koolibussid alustavad tööd (0)
01. september 2008

Esmaspäeval, 1. septembril alustavad taas koolibussid, mis sõidavad marsruutidel Viimsi haigla – Balti jaam, Randvere aedlinn – Balti jaam, Vääna-Jõesuu – Balti jaam ja Tabasalu – Balti jaam.
 „Koolibussil on mitu eelist lapsevanemate jaoks: esiteks, koolibuss on turvaline, sest bussipeatused on koolide vahetus läheduses. Teiseks võiks välja tuua ajaressursi, mis tähendab seda, et vanemad ei pea igal hommikul kulutama väärtuslikku aega laste kooli viimise peale, millega väheneb pisut ka liikluskoormus hommikusel tipptunnil. Kolmandaks, rahaline sääst, sest koolibuss on õpilaste jaoks tasuta.”
Koolibuss on mõeldud alg-, põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele ning on neile tasuta. Bussi sisenemisel tuleb bussijuhile ette näidata ainult õpilaspilet.
Informatsiooni koolibusside kohta saab Tallinna koduleheküljelt või Tallinna abitelefonilt 1345.
Koolibussid jätkavad sügisel samamoodi nagu kevadelgi. Ainuke erinevus on Viimsi haigla – Balti jaam koolibussi väljumisajas, mis nihkus 7.05-lt 7.08-le, seoses parema ühildumisega Viimsi valla siseliinide saabumisega Viimsi haigla peatusesse.
(Koolibuss Viimsi haigla – Balti jaam väljub Viimsi haigla juurest kell 7.08
Koolibuss Randvere aedlinn – Balti jaam väljub Randverest kell 7.05
Koolibuss Vääna-Jõesuu – Balti jaam sõidab välja Vääna-Jõesuust kell 6.50
Koolibussi Tabasalu – Balti jaam peale saab minna Tabasalust kell 7.12.)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.