"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Koolide juures asuvad ­ülekäigurajad ohutumaks (0)
01. september 2008

Tallinna tänavatel ja eelkõige just koolide ning lasteaedade lähistel viidi augustis läbi täiendavad märgistamistööd ning värskendati kulunud ülekäiguradasid.
Et tagada lastele turvaline ja ohutu koolitee, teeb linn koostööd nii politsei kui ka munitsipaalpolitseiga.
Viimane paneb välja 35 liiklusreguleerijat. Politseinike arvu ei ole veel avalikustatud.
Linnavalitsus eraldas transpordiametile koolide ja teiste lasteasutuste juures asuvate vöötradade täiendavaks märgistamiseks ja kulunud märgistuse uuendamiseks veerand miljonit krooni, mille abil sai uuendada umbes 30 vöörada.
„Kutsume kõiki liiklejaid üles valvsusele liikluses, sest suve lõpus muutub linnaliiklus jälle tihedamaks ning meie väikesed liiklejad, kes on suvepuhkuse ajal võib-olla liiklusreegleid unustanud, on samuti jälle linnas tagasi,” rääkis abilinnapea Jaanus Mutli.
Aasta-aastalt on nii vöötradade joonimisele eraldatavad summad kui ka märgistatud vöötradade ruutmeetrid üha suurenenud: kui möödunud aastal sai märgistatud 6180 ruutmeetrit vöötradu 2,08 miljonit krooni eest, siis sellel aastal märgistati 7225 ruutmeetrit 2,5 miljoni eest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.